Jachtařský slovník

Anglicko-český jachtařský výkladový slovník

 

Celobarevná ilustrovaná publikace s 3500 hesly usnadní jachtařům orientaci ve spletité jachtařské terminologii, zjednoduší přebírání

charterových lodí a umožní práci se zahraničními zdroji nejen všem profesionálním jachtařům, ale i jachtařům rekreačním, odborné veřejnosti a mnoha překladatelům. Je určena příznivcům plachetnic i motorových člunů. Svým rozsahem i obsahem se publikace vyrovná podobným knihám, které vznikají v zemích se stabilní jachtařskou tradicí. Dává si za cíl, stát se referenční prací pro současnou i příští generaci jachtařů, jak vnitrozemských, tak i námořních.

 

V knize najdete kromě standardních výkladů i stovky fotografií a ilustrací, které jasně umožní vysvětlit méně zřejmé termíny. Některé výrazy jsou vysvětlovány samostatně, jiné v širších souvislostech, jako například takeláž lodi. V zadní části knihy lze pak přehledně najít zpracovaná témata jako je Beaufortova stupnice, charakteristiky světel, terminologie světel COLREG, a jiné odborné výrazy například pro předpověď počasí.

 

Anglicko-český jachtařský ilustrovaný výkladový slovník

Autoři: Ivo Goldbach, Jan Koukal,  Pavel Nesvadba, Dušan Vanický, Daniel Vodička, Ivana Vodičková

Formát: A5

Obálka: 4 strany, 350g KM, 4/4 + 1/0 matné lamino

Vnitřek: 210 stran, 135g KM, 4/4 + 1/1 lak lesk / mat

Vazba: V2 PUR

Cena: 600,- Kč

Nejsme plátci DPH

Dostupnost: Skladem k okamžitému odběru

Velké náhledy 

Další informace